Dobrý den , v návaznosti na spokojenost služeb , které poskytuje relaitní kancelář Lenner si dovolím uvést konrétní případy spokojenosti . Pan Lenner během doby , kdy jsem pronajímal byt, se vždy aktivně ujal vyhledání nájemníka a předem i prověřil důvěryhodnost nájemníků . Současně vyřídil všechny náležitosti ohledně odečtů elektřiny, vody a dalších služeb včetně přípravy nájemní smlouvy. Byla vždy zajištěna veškerá adminitrativa a pro mne to byla maximální časová úspora . Obvykle jsem nájemníky viděl pouze při podpisu smlouvy. Obdobnou spokojenost musím potvrdit i při samotném prodeji nemovitosti , kdy opět moje časové vytížení pro tuto činnost byla naprosto minimální . Prodej nemovitosti mi zabralo cca 1-2hodiny . Vše vyřídil pan Lenner k maximální spokojenosti za velice solidních podmínek a cena prodávané nemovitosti byla prodána za vyšší cenu , než bylo mé očekávání . Vzhledem k tomu , že vedu jednu zahraniční společnost včetně lidí , pana Lennera bych klidně rád i zaměstnal . Tady je asi jediné zklamání , nabídku nepřijal .:-) Bylo by krásné , kdyby lidi dělali svoji práci rádi a s nadšením jako pan Lenner .
V roce 2019 jsme na základě doporučení využili služeb realitního makléře p. T. Lennera. Celý prodej měl velmi dobře zorganizovaný, včetně zajištění skvělé prezentace. Při jednání byl vždy věcný a ochotný. Vše co jsme si dohodli při sjednání zprostředkování prodeje bylo do posledního dodrženo a proběhlo bez sebemenších problémů. P. Lenner je člověk na svém místě, velký profesionál. Spolupráci s touto RK mohu doporučit všem.
S panem Lennerem jsem kupoval dům v Příbrami a protože se v této problematice nepohybuji, byla to velká neznámá. S jeho profesionálním přístupem proběhlo vše velmi hladce a snadno. Mohu všem doporučit. Jestli budu v budoucnu potřebovat poradit od realitního makléře, toho svého jsem už našel.
Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat, rychlé, vstřícné a profesionální jednání s lidským přístupem. Byli jsme velmi spokojeni a tuto realitní kancelář vřele doporučujeme.
S panem Lennerem spolupracujeme již několik let a vždy jsme byli s jeho službami nadmíru spokojeni. Pan Lennner pro nás v minulosti řešil pronájem i prodej nemovitosti a jeho jednání bylo vždy velmi vstřícné, rychlé a profesionální ke spokojenosti obou stran. Jeho služby jsou na dnešní dobu až nadstandartní a jsme velmi rádi, že nám byla doporučena právě realitní kancelář pana Lennera. Děkujeme a vřele všem tuto realitní kancelář doporučujeme.
Na spolupráci s panem Lennerem si nejvíce vážím jeho férovosti a rovnosti. To co si domluvíme vždy bezezbytku platí. Dále je pozoruhodný kompletní servis, který pan Lenner poskytuje. Proto se vždy rádi vrátíme, děkujeme.
S panem Lennerem jsme spolupracovali poprvé v roce 2014 a po velké spokojenosti jsme opět jeho služeb využili v roce 2019. Pokaždé k velké spokojenosti všech zúčastněných stran. Vždy velmi profesionální přístup a vždy nám výborně poradil jak postupovat ve všech věcech týkajících se nákupu i prodeje nemovitostí. Rádi v budoucnu navážeme další spolupráci.
S panem Tomášem Lennerem spolupracuji již 7 let a s jeho službami jsem naprosto spokojen. Za tu dobu mi několikrát pomohl pronajmout mou nemovitost. Počínaje nafocením bytu, přes umístění inzerátu na internet, prohlídku bytu s potencionálními zájemci až po podpis smlouvy. Z vlastní zkušenosti vím, že se na něj mohu i poté kdykoliv obrátit. Což je veliké plus. Vždy si udělá čas a poradí. Zařídí jakékoliv změny ve smlouvě, případně její prodloužení. Rychle komunikuje jak s nájemcem, tak s pronajímatelem. Dá se na něj spolehnout v jakékoliv situaci. Jeho služby jsem doporučil svým známým a s klidným svědomím je můžu doporučit všem.
V roce 2019 jsme využili služeb RK Lenner při prodeji naší venkovské nemovitosti z dědictví. Nebylo to zdaleka naše první setkaní s realitní kanceláří, ale určitě setkání nejlepší. Pan Lenner osobně je skutečný expert v oboru, prozkoumal situaci a navrhl optimální nabídkovou cenu tak, abychom zbytečně nepřišli o peníze, ale současně byla cena realistická. Nejméně stejně důležité ovsem byly i celkově služby RK Lenner. Prakticky jsme se nemuseli starat o nic, jen se zúčastnit finální schůzky s kupcem a podepsat kupní smlouvu, vše od začátku do konce vyřešila RK Lenner za průběžného informování; v každé chvíli jsme věděli, co se kolem naší nemovitosti odehrává. Velmi zkráceně řečeno, s takovým expertním, spolehlivým a férovým jednáním jsem se v souvislosti s realitami nesetkal!
Tomáše Lennera znám již mnoho let, ještě jako bývalého kolegu ze zaměstnání. Vždy byl velice zodpovědný a precizní, to se nezměnilo ani poté co začal podnikat v realitách. Já osobně jsem ho oslovil dvakrát s žádostí o pronájem nemovitosti. V obou případech bylo vše kompletně vyřízeno do týdne a k naprosté spokojenosti všech zúčastněných. Nevím co dodat, snad jen DÍKY Tome.
Než jsem využila služeb pana Lennera, zkoušela jsem prodat svůj byt sama. Po dlouhých dvou měsících jsem se přesvědčila, že toto není dobrá cesta a pokud bych byt vůbec někdy prodala, bylo by to pod cenou a se spoustou práce a papírování. Na základě doporučení od známého jsem se obrátila na pana Lennera a musím říct, že to byla velmi dobrá volba. Od samého začátku vše šlapalo jak mělo. Pan Lenner mi doporučit cenu, za kterou je reálné byt prodat, postaral se o prohlídky a během pár návštěv zájemců se podepisovala smlouva. Vše řídil pan Lenner, od smluv, převodu bytu na katastru, elektřiny, vody, prostě vše. Byt jsem prodala bez jakýchkoliv starostí a k plné spokojenosti. Děkuji za profesionální přístup a všem doporučuji.
S panem Lennerem spolupracujeme již několik let a vždy byly jeho služby nadstandardní. Řešili jsem jak koupi bytu, tak i pronájem a pokaždé vše proběhlo bez problémů a v domluvených termínech. Mile nás překvapila rychlost, jakou byl schopný zajistit kvalitní nájemce a vše zařídit ke spokojenosti všech stran. Služby pana Lennera doporučujeme všem, kteří uvažují o prodeji nebo pronájmu nemovitostí.
S panem Lennerem jsme byli velice spokojený při prodeji bytu. Po předchozí zkušenosti s nejmenovanou realitou, kde komunikace byla na bodu mrazu, jsme se rozhodli, že prodej bytu, předáme jiné realitce. Rozhodli jsme se pro pana Lennera, a udělali jsme dobře! Byli jsme se vším velice spokojeni! O všem nás předběžně informoval. Už po týdnu od zveřejnění prodeje bytu byli 3 vážný zájemci mezi kterými se našel i kupující. O nic jsme se nestarali, vše zařizoval pan Lenner tzv. na klíč! Tímto vám ještě jednou moc děkujeme!
Tímto bych chtěl velice poděkovat Tomáši Lennerovi,za skvělou spolupráci při složitější koupi a zároveň prodeji nemovitosti bez něho jsi nedokáži představit realizaci nového bydlení vše vyřídil za mne na úřadech člověk se nemusel téměř o nic starat i nad rámec služeb skvělá spolupráce za,kterou jsem velice vděčný mohu jen doporučit.
Pan Lenner nám pronajal byt, on je profesionální, rychlý a věcný. Jeho služby jsou nadstandardní, vyřizuje všechno potřebné a i poradil, když jsme měli jakékoliv otázky. Vlastní iniciativou nám i navrhnul řešení problému. Samozřejmě se na něj opět rádi obrátíme, jakmile budeme potřebovat realitní služby
S panem Lennerem jsem byl velmi spokojený. Jak s nákupem tak prodejem nemovitosti. Vůbec jsem se nemusel o nic starat vše zařídil za mě (úřady, převod energií a v neposlední řadě i daňové přiznání) za mě mohu jen doporučit. A věřím, že když budu potřebovat pomoct s nákupem či prodejem nemovitosti určitě se na pana Lennera obrátím.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů